Biz Kimiz?

En İyisi İçin Buradayız!

Tecrübe

20 yıllık tecrübe ile sizlere hiznet vermekteyiz.

Destek

Müsterilerimize 7/24 destek sunmaktayız.

En İyisi

Sizler için en iyisini yapmaya hazırız.

Hedef

İhtiyacınız doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.

    Uzun yıllardır bilişim sektöründe bulunan şirket adı altında 2013 yılında kurulmuştur. Protek Bilgisayar bilgi teknolojileri alanındaki faaliyetlerini ZONGULDAK Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı beldesinde gerçekleştirmektedir.

Protek Bilgisayar, Teknik Servis alanındaki deneyim ve birikimi, uzman kadrosu ve geleceğe dönük akılcı planları ile daima ilerlemeyi hedeflemektedir. Belirlenen hedeflere ulaşmada en büyük güvence ve dayanağı ise şirketin kurumsal değerleri ve kimliği oluşturmaktadır.

Firmanın ana hedeflerinden birisi bilişim sektöründe yalnızca program değil komple çözüm üreten, aynı zamanda bunları uygulayan ve uygulatan bir kurum olmaktır. Yazılım teknolojisinin yanı sıra önemli oranda mühendislik birikimi gerektiren bu konunun sektörde hala yeterince önemsenmediğini veya becerilemediğini görüyoruz.

PROTEK BİLGİSAYAR, bu faktörleri bir araya getirmiş olmakla övünüyor ve elde ettiği avantajları müşterileri ile paylaşıyor.

PROTEK BİLGİSAYAR tarafından geliştirilen bilgi sistemleri en çağdaş teknolojileri bünyesinde barındırmaktadır. İnanılmaz bir hızla gelişen ve çeşitlenen teknolojik olanaklardan müşterilerimiz için en etkin, pratik ve ekonomik çözümler yaratmak üzere yararlanılmaktadır.

Bu amaçla PROTEK BİLGİSAYAR, dünyadaki teknolojik gelişmeleri çok yakından ve dikkatle izlemektedir..